nem kalitkában
születik a szabadság
vándor könnyében
Beküldés időpontja: 2019. február 7. 20:37
Komment írásához regisztrálj vagy lépj be!
Ananheim Shimita @Pietro a poéta:
Nem tudom mire gondolsz. Lehet, hogy este van és nem fog az agyam, de lehet, hogy holnap sem leszek értelmesebb, de köszönöm, hogy olvastál, itt jártál és itt hagytad versedet :) Köszönöm
Ananheim Shimita @Anna Kövecses:
Nagyon szépen köszönöm. Neked is minden jót mára és nagyon csodás hétvégét kívánok!
Anna Kövecses Nekem is nagyon tetszett, mély igazság van benne, érdemes elgondolkodni rajta... Szeretettel gratulálok és csodás, ihletben gazdag napot kívánok! Szívből ölellek! (:
©A vers utánközléséhez vagy átdolgozásához a szerző engedélye szükséges.
@Pietro a poéta:
Én is köszönöm :)